Martin Dočekal | Foto: Sabina Prokešová, hstrebic.cz
3. května 2023, 21:55
Marek HedbávnýUdílení individuálních cen v Chance lize dominovali především hokejisté z mistrovského Zlína a Třebíče, která ovládla základní část. Trofeje ale putují i do Sokolova a Frýdku-Místku. Mrkněte se na přehled letošních i předchozích vítězů.
2022/2023 – Martin Dočekal (Třebíč)
2021/2022 – Luboš Rob (Vsetín)
2020/2021 – Tomáš Plekanec (Kladno)
2019/2020 – Pavel Pýcha (České Budějovice)
2018/2019 – Luboš Rob (Vsetín)
2022/2023 – Daniel Huf (Zlín)
2021/2022 – Jakub Málek (Vsetín)
2020/2021 – Pavel Jekel (Třebíč)
2019/2020 – Lukáš Klimeš (Přerov)
2018/2019 – Lukáš Klimeš (Přerov)
2022/2023 – Daniel Gazda (Zlín)
2021/2022 – Jan Pohl (Sokolov)
2020/2021 – Jakub Husa (Kolín)
2019/2020 – Pavel Pýcha (České Budějovice)
2018/2019 – Ondřej Slováček (Vsetín)
2022/2023 – Martin Dočekal (Třebíč)
2021/2022 – Luboš Rob (Vsetín)
2020/2021 – Tomáš Plekanec (Kladno)
2019/2020 – Daniel Voženílek (Litoměřice)
2018/2019 – Luboš Rob (Vsetín)
2022/2023 – Oskar Haas (Frýdek-Místek)
2021/2022 – Jakub Málek (Vsetín)
2020/2021 – Michal Gut (Sokolov)
2019/2020 – Vojtěch Střondala (Litoměřice)
2018/2019 – Šimon Jelínek (Kladno)
2022/2023 – Daniel Huf (Zlín)
2021/2022 – Tomáš Čachotský (Jihlava)
2020/2021 – Maxim Žukov (Jihlava)
2022/2023 – Daniel Huf (Zlín) – Daniel Gazda (Zlín), Antonín Bořuta (Třebíč) – Lukáš Žálčík (Šumperk), Denis Kindl (Zlín), Martin Dočekal (Třebíč)
2021/2022 – Jakub Málek (Vsetín) – Jan Pohl (Sokolov), Daniel Krejčí (Slavia Praha) – Tomáš Čachotský (Jihlava), Jan Veselý (Kolín), Luboš Rob (Vsetín)
2020/2021 – Pavel Jekel (Třebíč) – Jakub Husa (Kolín), Zachary Frye (Kladno) – Tomáš Čachotský (Jihlava), Tomáš Plekanec (Kladno), Matěj Beran (Litoměřice)
2019/2020 – Lukáš Klimeš (Přerov) – Patrik Marcel (Litoměřice), Pavel Pýcha (České Budějovice) – Daniel Voženílek (Litoměřice), Roman Pšurný (Přerov), Tomáš Šmerha (Slavia)
2018/2019 – Lukáš Klimeš (Přerov) – Ondřej Slováček (Vsetín), Jiří Říha (Kladno) – Ladislav Zikmund (Kladno), Marek Račuk (Prostějov), Luboš Rob (Vsetín)
2022/2023 – Kamil Pokorný (Třebíč)
2021/2022 – Viktor Ujčík (Jihlava)
2020/2021 – Viktor Ujčík (Jihlava)
2019/2020 – Václav Prospal (České Budějovice)
2018/2019 – Jiří Režnar (Havířov)
2022/2023 – Jan Novák (Sokolov)
2021/2022 – Daniel Přibyl (Sokolov)
2020/2021 – Jiří Říha (Slavia Praha)
2019/2020 – Jiří Průžek (Benátky nad Jizerou)
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz